ארכיון הקטגוריה: בית וצרכנות

נוף

אי ירוק

איך נראית המרפסת שלכם? האם היא מקום שיש בו מספר חפצים רנדומליים? או מלאה בעציצים פורחים? אם כל בית זקוק למרפסת, כל מרפסת זקוקה לטיפוח. אבל מה קורה במידה ואתם שייכים לסוג האנשים אשר לא מסוגלים לטפל בעציץ אחד מבלי לגרום לו לנבול? בדיוק בשביל זה כדאי שתחשבו על יצירת קיר ירוק במרפסת או שילוב של אדניות פלסטיק עם פרחים מפלסטיק. כן, זה בהחלט יכול לשדרג את הדירה שלכם.

לעצב את הקיר

מכירים את הצמחים המטפסים? כאלו שמכסים קירות שלמים והופכים את הקיר לקיר ירוק? לוקח לא מעט זמן לטפח צמחים כאלה, ולכן האפשרות של קיר ירוק במרפסת הופך את כל העניין לפשוט יותר. הדרך הפשוטה והאסתטית ליצור קיר ירוק במרפסת היא באמצעות צמחים מפלסטיק. תשכחו את כל מה שאתם יודעים וזוכרים על צמחים מלאכותיים, ותגלו שכיום עיצוב עם אדניות פלסטיק וצמחים מפלסטיק הופך פופולארי ואיכותי יותר ויותר. כל מה שצריך לעשות זה למצוא חנות המתמחה בעיצוב באמצעות צמחיה מלאכותית. בידקו מה גודלו של הקיר שאתם מעוניינים להפוך לירוק ותוכלו לבחור את הצמחים המלאכותיים שיעטרו אותו. כך אתם מקבלים קיר מעוצב, בעל מראה טבעי ונעים לעין – שהתחזוקה שלו אפסית.

אסתטיקה עם מינימום תחזוקה

כל הרעיון בעיצוב קיר ירוק במרפסת, או עיצוב מרפסת כולה באמצעות צמחיה מלאכותית נולד מתוך מחשבה חסכונית. בשונה מצמחיה רגילה, אשר דורשת תחזוקה שוטפת, שימוש בלא מעט מים לעתים וטיפול מתמשך, צמחיה מלאכותית וצמחים מפלסטיק מאפשרים ליהנות מכל היופי – ללא ההתעסקות. זה ממש לא מתאים אך ורק למי שלא רוצה לעבוד קשה בעיצוב הצמחיה, אלא גם עבור מי שמעוניין לחסוך במים למשל. אדניות פלסטיק עם צמחים מפלסטיק או קיר ירוק במרפסת הם גם פיתרון נהדר עבור אנשים ששוכרים דירה. אם המגורים בדירה מוגדרים לתקופה לא ארוכה במיוחד, לא "יכאב לכם הלב" לעזוב את המרפסת שטיפחתם באדיקות. כאשר מדובר בצמחים מפלסטיק ניתן פשוט להעביר את הצמחים לדירה הבאה ולמרפסת בדירה בקלות ובנוחות.

איך בוחרים?

החלטתם שאתם רוצים ליצור קיר ירוק במרפסת, אבל אתם ממש לא יודעים איך להתחיל? הצעד הראשון הוא להבין מה השטח העומד לרשותכם. כדאי למדוד את שטח המרפסת ולנסות לחשוב איפה אתם רוצים למקם אדניות פלסטיק או צמחים מטפסים עבור קיר ירוק במרפסת. אם אתם ממש לא יודעים איפה לשים כל אחד מהדברים, אפשר לצלם את המרפסת ממספר זויות ולהתייעץ עם איש מקצוע בחנות. במידה ויש לכם צמחים אמיתיים במרפסת, אפשר בהחלט לשלב אותם עם הצמחיה מפלסטיק. מומלץ לקנות את הצמחים מחנות אשר מתמחה בתחום ולא בכל מקום, כדי שלא יקרה מצב בו קניתם צמחים מפלסטיק שהמראה שלהם לא טבעי והחומר ממנו הם עשויים אינו איכותי.