רומן רומנטי בסמארטפון – נהנים גם כשניידים

אם בעבר, כל אחד היה צריך להגיע אל החנות על מנת ליהנות מרומן רומנטי חדש שיצא אל השוק, נכון להיום אנשים נכנסים אל חנויות ספרים רק כאשר הם נמצאים בקרבת מקום ומעוניינים לנצל את זמן הפנאי שלהם על מנת ליהנות ממראה עיניים של חנות רוויית ספרים, לבדוק מהם אותם ספרים אותם החנות מציעה במבצע ולקנות מתנה זו או אחרת לחבר. כלומר, אם בעבר, חנות ספרים הייתה האפשרות היחידה לקניית ספרים, כיום היא רק אחת מהאפשרויות.

נכון לשנת 2015 אנו מונעים על ידי הקידמה הטכנולוגית. כלומר, לרוב האנשים יש מחשב בבית ורוב האנשים הם בעליהם הגאים של סמארטפון של יצרן זה או אחר. כיום, אנשים מגיעים אל חנויות רק כאשר הם צריכים וזאת משום שלאותו בעל עסק אין חנות דיגיטלית או כאשר הם מעוניינים לבלות במסע קניות מהנה בין חנויות שונות בליווי חברה או בני משפחה, כמו שהיה בעבר, אך ברוב המקרים הם מבצעים את הקניות שלהם בחנויות רבות במרחב הווירטואלי, דבר שכולל גם חנויות ספרים ברשת שמוכרות ספרים דיגיטליים מסוגים שונים. היתרון של קניית ספר בחנות מקוונת ברשת טמון בכך שאתם יכולים לקנות את הספר בכל יום ובכל שעה של השבוע ואינכם מוגבלים בשעות פעילות מסוימות של חנות הספרים, אין תור, לא צריך לבזבז דלק והספר או הספרים זמינים לכם מיידית וזאת משום שמדובר על קובץ דיגיטלי.

 

הספרים הדיגיטליים – על מה מדובר?

רוב האנשים הבוגרים חיים בתקופה בה הם חוו את המעבר ממכני לדיגיטלי ולכן לא תמיד קל להם להתרגל לדברים ולא תמיד הדברים מובנים להם כמו לצעירים שנולדו אל תקופה הנוכחית. מסיבה זו רבים אינם מבינים מהם ספרים דיגיטליים ומה היתרונות בהם. ספרים מסוג דיגיטלי הם קבצי ספרות אותם ניתן להוריד לתוכנת קריאה מיוחדת בסמארטפון, בטאבלט או במחשב נייד וליהנות מקריאת ספר ישירות מהמובייל. היתרון כאן הוא שאתם לא נדרשים לשאת בתיק ספר כבד והספר תמיד זמין לכם שכן הוא בסמארטפון שלכם. יתרון נוסף הוא שאתם יכולים לבחור כל ספר בו אתם מעוניינים, כמו למשל רומן רומנטי או כל ז'אנר אחר של ספרים והוא זמין לכם באופן מיידי. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להתנסות ולהחליט האם גם אתם מעוניינים להתחיל ולרכוש ספרים מסוג דיגיטלי ברשת או שאתם עדיין מעוניינים לדבוק בספרים הקלאסיים אותם אתם מכירים. בהצלחה ובהנאה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.